S.S.S.

Sizinle çalışmak istiyorum. Nasıl Üye Olabilirim?

Üye Olmak için üyelik formunu doldurmanız formu doldururken bilgilerinizi eksiksiz olarak belirtmeniz yeterli. Daha sonra formu doldururken belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza üyelik onay mesajı gelecektir.Bu mesajı yanıtladığınız andan itibaren avon temsilcisi olarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik için ne şartlar gerekiyor ?

Temsilcilik üyelik için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli.Avona temsilci olmak için başka herhangi bir şart aranmaz.

İlk siparişimi ne zaman verebilirim ?

Avon temsilcilik formunu doldurduktan sonra formda belirtmiş olduğunuz cep telefonu numarasına onaylamanız için kısa mesaj gelir.Gelen mesajı KAYIT EVET yazıp onayladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelir.Sizin onayınız olmadan kesinlikle üyelik işlemleriniz yapılmaz.Gelen mesajı onayladıktan sonra yine cep telefonunuza avon temsilci numaranız gelir.Temsilci numaranız ile oluşturacağınız şifrenin ardından sipariş verme işlemine başlayabilirsiniz.

UNUTMAYIN KESİNLİKLE SİZİN ONAYINIZ OLMADAN CEP TELEFONUNUZA GELECEK MESAJI ONAYLAMADAN TEMSİLCİLİK İŞLEMLERİNİZ GERÇEKLEŞMEZ.

Siparişim elime ne zaman ulaşır ?

Vermiş olduğunuz siparişler en geç 2 iş günü içinde formu doldururken belirtmiş olduğunuz adresinize yurt içi kargo hizmetiyle ulaştırılır.

Sipariş verdikten sonra faturamı ne zaman ödeyeceğim ?

Faturalandırma tarihinden en geç 15 gün içinde ödemeniz gerekiyor.Otomatik ödeme talimatı veya kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz 150 tl ve üzeri faturalarınızın ödemesini 30 gün içinde yapabilirsiniz.

Kampanya boyunca kaç sipariş verebilirim ?

Avon yıl içinde belirli tarihler aralığında 13 adet kampanya düzenler.Her kampanya döneminde temsilcilerine özel bir adet panorama ürünlerin tanıtıldığı ve satış yapabilmeniz için gerekli olan bir adet katalog ve ayrıca bir adet stil butiği yayınlar.Kampanya boyunca dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.İster tek ürün sipariş edersiniz İsterseniz siparişlerinizi biriktirip verebilirsiniz bu tamamen sizin elinizde.

Her kampanya sipariş vermek zorunda mıyım ?

Hayır.Her kampanya sipariş verme zorunluluğunuz yok.Yalnız üç kampanya üst üste sipariş vermediğiniz zaman üyeliğiniz sona erer.