Avon gibi dünyaca tanınmış bir kozmetik firmasına katılıp Avon Temsilciliği yapmak için sadece 18 yaşında veya üzerinde olmak yeterlidir. Erkek veya bayan olmanız ve oturduğunuz yerin de hiç önemi yok. İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte üyelik başvuruları da internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Online sistemin kolaylığından faydalanarak hemen avona temsilci olabilirsiniz. Bunun için de sayfada bulunan Avon Temsilci Kayıt Formunu eksiksiz doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Avon Temsilcisi olarak sadece satıştan para kazanmazsınız. Kendi ekibini kurup satış lideri olabilirsiniz. 

Satış lideri olmak için en az 4 kişiyi avon temsilcisi yapmak ve kendi ekibini oluşturman gerekiyor. Artık hem kişisel satışından hem de ekibindeki diğer avon üyelerinin yaptığı satışlardan kazanmaya başlarsın. Avon satış liderliği avondaki işinizin gerçek patronu olmak için atılması gereken ilk adımdır. Daha sonra özveri,sabır ve sosyal ilişkilerinizle bağlantılı olarak ekibinizdeki diğer temsilcilerle birlikte ekibinizi büyültebilirsiniz. Ekibinizdeki üye sayısı arttıkça kazanacağınız parada artacaktır. 

Avon Temsilci Olmak

Avon temsilcisi olarak, Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
 
Avon temsilcisi olduğunuz zaman, kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı da indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.Dünyanın bir numaralı kozmetik firmasında çalışmanın verdiği güveni yaşarsınız.
 
Avon temsilcisi olmak size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar.
 
Avon Temsilcisi olmak makyaj ve cilt bakımı konusunda bilgilerinizi artırmanızı sağlar.
 
Avon temsilcisi olunca çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Avon Temsilcisi Nasıl Olunur?

Öncelikle ilk ve tek şart 18 yaş ve üzeri olmaktır. Bu kurala uyan herkes bu fırsatlardan yaralanabilir. Bu arada 18 yaş altında olan bireyler ise bu fırsatlardan yaralanmak ve para kazanmak için etrafında anne baba kardeş gibi 18 yaş üzeri olan bir akrabasını üzerine üye olup bu işi yapabiliyor. Bunun için yapılması gereken ilk işlem Avon Temsilci Kayıt Formunu eksiksiz doldurmaktır. Formu doldurduktan sonra satış liderlerimiz sizinle irtibata geçerek avon hakkında gerekli bilgileri verip Avon temsilcisi olabilmeniz için T.C Kimlik numaranızı isteyecek ve işlemlerinizi tamamlayacaktır.En sonunda Avon temsilci numaranız ve şifreniz mesaj olarak cep telefonunuza gelecek ve size özel avon sayfası açılmış ve avon temsilciliğiniz başlamış olacaktır.

Avon Satış Temsilcisi Olmak

Avon satış temsilcisi olmak;Hayallerinize ulaşmanızı sağlayacak sınırsız kazanca,
 
Sevdiklerinize ayıracağınız zamana,
 
Kişisel gelişiminiz için eğitim desteğine,
 
Maddi kazançınızı elde edip ekonomik özgürlüğe sahip olmanıza,
 
Sosyal çevrenizi genişleterek sosyal aktivitelerinizi artırmanıza ve
 
Toplantılar ve sosyal aktiviteler sayesinde yeni insanlar tanıma ve dostluklar kazanma şansınızı artırır.